Canon PIXMA G2411

199.00

In stock

Canon PIXMA G2411
Printer shumë funksional kompakt, i sigurt dhe me rimbushje, ideal për shtëpi apo në zyrë, me bojëra të rendimentit të lartë për printime produktive me kosto të ulëta
Gjithçka që ju duhet për printime me volum të lartë, me kosto të ulëta – thjesht vendosni letër dhe materiale fotografike.
Printer të-gjitha-në-një - PIXMA G2411
5 shishe boje me rendiment të lartë
Kordoni elektrik
Disku CD-ROM i konfigurimit
Manualet dhe dokumentet e tjera

Compare
Categories: ,

Canon PIXMA G2411
Printer shumë funksional kompakt, i sigurt dhe me rimbushje, ideal për shtëpi apo në zyrë, me bojëra të rendimentit të lartë për printime produktive me kosto të ulëta
Gjithçka që ju duhet për printime me volum të lartë, me kosto të ulëta – thjesht vendosni letër dhe materiale fotografike.
Printer të-gjitha-në-një – PIXMA G2411
5 shishe boje me rendiment të lartë
Kordoni elektrik
Disku CD-ROM i konfigurimit
Manualet dhe dokumentet e tjera

Submit your review

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

See It Styled On Instagram

    Instagram did not return any images.

Shop By Department